clearshift logo

יבוא מאיטליה

יבוא מאיטליה

איטליה היא מדינה עשירה בתרבות מגוונת, היסטוריה רבת שנים ומרתקת משק חזקה. היא מציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים למי שרוצה לייבא ממנה. איטליה מאוד ידועה כמדינה עם הכי הרבה סטייל ואופנה והיא אחת המדינות השופעות במעצבים גדולים וידועים וגם מעצבים צעירים, ואיכות גבוהה של חומרי גלם. בין התחומים המרכזיים של יבוא מאיטליה הוא כמובן תחום האופנה.

איטליה היא בית למותגים המפורסמים יותר בכל העולם, כמו ג’ורג’יו ארמני, דולצ'ה וגבאנה, פטריציה פפה, פראדה, ורסאצ’ה, ועוד, והיא מתאפיינת בחדשנות, תפירה מדויקת, ועיצובים ייחודיים.
מרבית מאנשי העסקים העוסקים בתחום היבוא ומעוניינים לייבא את המותגים הללו לארץ, או לרכוש מוצרי אופנה שעשויים באיטליה, יכולים לעשות זאת באמצעות שרותי שילוח בינלאומי.

אנחנו בקליירשיפט החברה היחידה שמוזילה את עליות העמלות הגבוהות שהבנקים גובים על יבוא מוצרים מאיטליה.

איזה מוצרים ניתן לייבא מאיטליה?

מעבר ליבוא בגדים ומוצרי אופנה מאיטליה ניתן לראות מוצרים נוספים מאוד פופולריים בקרב היבואנים כבר מזה שנים ארוכות, כמו יבוא רהיטים מאיטליה, יבוא נעליים מאיטליה, יבוא תכשיטים ויבוא של מוצרי מזון מאיטליה.
יבוא מאיטליה דורש מערך מסודר אשר מנוהל מול רשויות השונות ואנשי מקצוע שזהו המקצוע שלכם לסייע במהלך היבוא לאנשי עסקים רבים. גם אם אינכם אנשי עסקים ואינכם עוסקים בתחום היבוא באופן מקצועי ושותף, אתם עדיין חייבים לייבא את המוצרים באופן מסודר ומבוקר ולעמוד בחוק היבוא ארצה.

דרכים ליבוא מאיטליה

לייבא מאיטליה הוא תהליך שדורש ידע, חקירה, ותכנון. למרות שאיטליה מציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים אשר ניתן לייבא ארצה, מומלץ שקודם תבחנו את תחום היבוא לעומק ותבחרו איזה פריטים הנכם מעוניינים ליבוא ובאיזה תחום אתם רוצים לעסוק, האם בתחום האופנה, או תחום המזון, תיירות או ענף הריהוט.

לפני שאתם ניגשים לעסוק בתחום יבוא מאיטליה, עליכם לחקור את השוק האיטלקי, למצוא את הספקים המתאימים ביותר ואמינים, לבדוק את הדרישות המשפטיות ולבחור את השיטה המשתלמת ביותר לשלח את המוצרים.
אחת הדרכים הנפוצות ליבוא מאיטליה היא באמצעות שילוח בינלאומי. שילוח בינלאומי הוא תהליך שבו אתם מבקשים מהספק אתו אתם עובדים או עתידים לעבוד בשיתוף פעולה, שישלח את המוצרים שאתם רוצים לייבא בשרות דואר או חברת שלח. הדרך הנוספת ליבוא, היא באמצעות חברת שלח בינלאומי שמתמחה בשלח אווירי או ימי.

יתרונות ביבוא מאיטליה

מעבר ליתרון הגדול ביבוא מאיטליה הוא יבוא של מוצרים שהם איכותיים ועשויים מחומרי גלם מאוד איכותיים, הם מתאפיינים ברמת גימור גבוהה, מגוון של מוצרים העשויים בעבודות יד וניתן לראות כמה יתרונות נוספים, כמו:
יצירה של תחרות בריאה בין מותגים אחרים הקיימים בשוק הארצי. יבוא מאיטליה מוסיף למגוון של מוצרים נוספים הקיימים בארץ מארצות אחרות ומעשיר את השוק ועוזר ללקוח לרכוש מוצרים אהובים בלי לטוס למקומות הרחוקים.

מה חשוב לדעת בעת יבוא מוצרים מאיטליה?

בשלב הראשוני לפני שאתם מתחילים את המגעים שלכם עם כל הגופים הרלוונטיים ומתחילים לבצע הזמנות של המוצרים, חשוב לבדוק בראש ובראשונה את ההתמחות של הגורם המשלח בתחום בו אתם מעוניינים לעסוק.
עליכם לבדוק האם לחברת השילוח יש ניסיון מוכח בהטסה או שילוח ימי. האם חברת השילוח איתה אתם עומדים לעבוד, מתמחה בעמילות מכס ויכולה לקצר עבורכם הליכים בירוקרטיים.
האם החברה עומדת בזמנים הנקבעים מראש, האם החברה ערוכה למימדים שונים של השילוח כמו רהיטים בסדרי גודל השונים, כמויות משתנות של הסחורה, והאם היא מתחייבת לשילוח מהיר ואמין.
אין זה משנה באיזה תחום בחרתם לעסוק, פרטי אופנה, מזון או רהיטים, חשוב שתעשו זאת באופן נכון ויעיל ובעזרת אנשי מקצוע מנוסים.

יבוא מוצרים מאיטליה עושים עם קלירשיפט

קלירשיפט מתמחה במתן שירותי העברות כספים ומט"ח ליבואני מוצרים מאיטליה לישראל.
אנחנו מוזילים את עליות העמלות הגבוהות שהבנקים גובים וגם החברה היחידה בעולם המבצעת את כל המרות הכספים שלה בשער היציג הרשמי.
אז אם אתם מעוניינים ביבוא מוצרים מאיטליה אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו בקלירשיפט!

מוזמנים לקרוא עוד על סוגי יבוא שלנו:

רוצה לשמוע עוד
לא מצאת פתרון שמתאים לך?

    אני מסכימ/ה שייצרו עמי קשר לצורך מתן מידע על המוצרים ושירותים של החברה באמצעות:

    עבור לתוכןפתח תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

    נגישות