clearshift logo

יבוא תכשיטים לישראל

יבוא תכשיטים לישראל

ישראלים רבים עוסקים בתחום של יבוא תכשיטים וזאת כיוון שיש לכך דרישה רבה בקרב הציבור. המגמה היא לייבא מוצרים ייחודיים שאינם מיוצרים בישראל ולשווק אותם לפלח השוק המתאים.

אנחנו בקליירשיפט החברה היחידה שמוזילה את עליות העמלות הגבוהות שהבנקים גובים על יבוא תכשיטים לישראל.

טרנדים בתחום תכשיטים

תחום התכשיטנות מתחבר מאד לטרנדים אופנתיים ולכן יש אפשרות לרכוש מחו"ל מוצרים מרהיבים אשר תואמים את הצבעוניות העונתית ואת הטרנדים שמשתנים בכל שנה. מי שעוסק בתחום יבוא תכשיטים בוחר לעבוד עם שווקים שונים ברחבי העולם, יש כאלו שמייבאים פריטים מיוחדים ממדינות אירופה כמו בלגיה, אנגליה, צרפת ועוד. יבואנים אחרים מעדיפים את הדגמים המקוריים המיוצרים במדינות מזרח אסיה, דרום אמריקה או צפון אמריקה.

היערכות עבור יבוא תכשיטים לישראל

כל חברה שמעוניינת לעסוק בנושא יבוא תכשיטים יוצרת שיתוף פעולה עם עמיל מכס כדי שהוא יעניק להם ייעוץ והכוונה על דרכי היבוא הנכונות ביותר עבורם כמו לדוגמה:

 • האם לבחור באופציה של יבוא באמצעות שילוח ימי או באופציה של שילוח אווירי. ההחלטות משתנות בהתאם לגודלו של המשלוח, משקלו, ערכו הכספי והעלויות המשתנות של ההובלה הכללית מחו"ל ארצה.
 • כיצד להעביר כספים לחו"ל? האם דרך סוויפט, העברה בנקאית או בדרכים חדשניות יותר.
 • האם כדאי יותר כלכלית לייבא כמה משלוחים בשנה, או לחלופין משלוחים קטנים אחת לתקופה.

תשלום לספקים בחו"ל עבור יבוא תכשיטים

כמו בכל עסק, גם ברובד של יבוא תכשיטים הרווחיות הכלכלית עומדת בראש מעייניו של היבואן. זו הסיבה שרבים מהם מעדיפים בשנים האחרונות לזנוח את התשלומים בדרך הקלאסית דרך הבנק ולפנות לאפיקים חלופיים שהם כדאיים יותר כיוון שבזכותם העלויות הנלוות של היבוא הן פחותות.

לשיטה החדשה אשר מתבצעת באמצעות העברת כספים היוצאים בהעברה מקומית ברחבי העולם יש יתרונות רבים:

 1. מדובר בעמלה נמוכה מאד שהיא בשיעור % 0.25 בתוספת מע"מ.
 2. זוהי עמלה קבועה שאינה משתנה לאורך הליך היבוא ולכן היבואן יודע מתחילת הדרך מה יהיה היקף העלויות שלו ואין הפתעות שמגדילות את התשלומים שעליו לבצע, כמו עמלות נוספות.
 3. התחשיבים הכספיים מתבצעים על פי השער היומי של המטבע הרלוונטי, דולר, יורו וכו' שמפרסם בנק ישראל ביום העסקה.
 4. אין צורך לפתוח חשבון מט"ח בארץ או בחו"ל כיוון שההעברה מתבצעת באמצעות העברה מקומית ישירות לחשבון הבנק של הספק.
 5. אין גם צורך לבצע המרה כיוון שהיבואן משלם את כל הכספים הדרושים, הן כדי לכסות את גובה החשבונית והן כדי לשלם את העמלה במטבע ישראלי וזאת באמצעות חשבון הבנק הרגיל שלו.
 6. מדובר בהליך מהיר, זול ואוטומטי ולכן לאורך כל הדרך מי שעוסק ביבוא מוצרים מחו"ל מקבל מידע על התהליך, באיזה יום יקבל הספק את כספו ומתי אפשר יהיה לקדם את הליך השינוע לישראל לאחר קליטת הנתונים.

חשיבה מחודשת על ההתנהלות העסקית של יבוא תכשיטים

המטרה של כל עסק היא ליצור הכנסות גבוהות ורווחיות מקסימלית. זו הסיבה שהדברים בכל חברה אינם מתבצעים באופן אוטומטי אלא מוקדשת חשיבה לכל נושא ובעל העסק בוחן תמיד דרכים חדשות וכדאיות עבור העסק שלו.

השימוש בשיטה החדשה של העברת כספים לספקים מעבר לים באמצעות העברה מקומית יוצרת מציאות חדשה. כל מי ששינה את דפוס ההתנהלות שלו בפן הפיננסי ועבר למסלול החדש נוכח לדעת שלאורך כל השנה הוא יצר חיסכון משמעותי ביותר בעלויות של יבוא תכשיטים.

חיסכון כספי זה מאפשר לו תמרון והוא מסוגל להעניק ללקוחות מבצעים ובדרך זו להגביר באופן משמעותי ביותר את היקף המכירות שלו כיוון שהישראלים מאד מעוניינים לרכוש עגילים, תליונים, צמידים ועוד, אך במחיר שהוא מוזל.

יבוא תכשיטים לישראל עושים עם קלירשיפט

קלירשיפט מתמחה במתן שירותי העברות כספים ומט"ח ליבואני תכשיטים מארצות שונות כמו: סין, איטליה, טורקיה, ארה"ב וכו'.
אנחנו עוסקים ביבוא מסחרי ומוזילים את עליות העמלות הגבוהות שהבנקים גובים וגם החברה היחידה בעולם המבצעת את כל המרות הכספים שלה בשער היציג הרשמי.
אז אם אתם מעוניינים ביבוא תכשיטים מחו"ל צרו איתנו קשר עוד היום!

מוזמנים לקרוא עוד על סוגי יבוא שלנו:

רוצה לשמוע עוד
לא מצאת פתרון שמתאים לך?

  אני מסכימ/ה שייצרו עמי קשר לצורך מתן מידע על המוצרים ושירותים של החברה באמצעות:

  עבור לתוכןפתח תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

  נגישות