clearshift logo

יבוא מוצרי קוסמטיקה

יבוא מוצרי קוסמטיקה

תחום הקוסמטיקה זהו תחום מאוד עשיר ומגוון במוצרים השונים המיועדים לטיפוח. ענף הקוסמטיקה נמצא בעמדת פיתוח תמידית, לכן תמיד ניתן לראות מוצרים חדשים על המדפים בעלי תכונות וסגולות, פורמולות חדשות ומשופרות ויתרונות בריאותיים או קוסמטיים נוספים. מוצרי קוסמטיקה מפותחים על ידי אנשי המדע המתמחים בתחומים שונים כמו ביולוגיה, כימיה ועוד מקצועות חשובים אשר מפתחים את הפורמולות החדשות וממציאים את כל השיפורים הנדרשים עבור מוצר קוסמטי ובכף משפרים את היעילות שלו.

בין המוצרים הקוסמטיים המובילים אשר מייבאים ארצה הם קרמים פופולריים לאזורים השונים כמו עיניים, צוואר, ידיים, גוף. מוצרי טיפוח לאור הפנים ולשיער, מוצרי טיפוח כמו צלליות, פודרות,  מייק אפ, מסקרה, אודמים, סמקים, שמרים, מוצרים משזפים ועוד מגוון עצום של מוצרים קוסמטיים לגברים ולנשים.

יבוא מוצרי קוסמטיקה מארצות השונות דורשות עמידה בכללים מאוד ברורים ולבצע את הליך היבוא באופן מסודר ויעיל. כאשר מייבאים פריטים מחוץ לארץ חלים עליהם חוקים והם משתנים בהתאם לסוג של מוצר, במקרה של יבוא מוצרי קוסמטיקה לישראל, עליכם תחילה לקבל אישור רשמי ממשרד הבריאות. זאת במטרה לפקח על איכות וטיב המוצרים הנכנסים לגבולות הארץ.

אנחנו בקליירשיפט החברה היחידה שמוזילה את עליות העמלות הגבוהות שהבנקים גובים על יבוא מוצרי קוסמטיקה.

מה הם הקריטריונים לקבלת אישור ליבוא מוצרי קוסמטיקה?

אישור יבוא מוצרי קוסמטיקה ממשרד הבריאות דורש הגשת בקשה באמצעות מערכת מסלו"ל (עם כרטיס חכם) בלבד. הבקשה צריכה להכיל את המסמכים הבאים, בהתאם לסוג היבוא:

 • חשבונית של הספק שלכם אתו אתם מנהלים מגעים עסקיים.
 • הצהרה לגבי מטרת השימוש באותו המוצר אותו אתם רוצים לייבא ארצה על גבי דף עם סמל לוגו של היבואנים, חתום על ידי האחראי מטעמם.
 • מפרט של חומר הגלם מהם עשויים המוצרים הקוסמטיים.
 • לבדוק את הסיווג המדויק של המוצר הקוסמטי שאתם רוצים לייבא, באמצעות תעריף המכס.
 • לבחור בחברת שילוח בינלאומית מבוקרת ואמינה אשר מחזיקה בכל האישורים הנדרשים המציגים את הכוונות של החברה ואת רמת המקצועיות ואמינות.

שלבים של יבוא מוצרי קוסמטיקה לישראל

קוסמטיקה היא תחום שדורש רישום ואישור ממשרד הבריאות, ולכן יש לעבור את התהליך הנכון לפני שאתם מייבים מוצרי יופי או טיפוח לארץ. השלבים העיקריים אותם צריכים לעבור, הם:

 • השלב הראשון כמו שצוין קודם, הוא כמובן לבדוק את הסיווג המדויק של המוצר שאתם מעוניינים לייבא באמצעות תעריף המכס.
 • השלב השני הוא לחפש בצו יבוא חופשי.
 • עליכם לבחור ולבחון את המדינה ממנה אתם רוצים לייבא את המוצרים. הנכם יכולים לייבא תמרוקים רק ממדינות שמשתייכות לאיחוד האירופי או שבקשרי מסחר עם מדינת ישראל.
 • בנוסף, אתם צריכים לוודא שהמדינה שבחרתם מאשרת את שיווק המוצר בשוק המקומי.
 • בחרו את חברת השילוח אשר שתבצע את היבוא ממדינה אחרת למדינת ישראל.
 • לאחר מכם הנכם חייבים לשלם את כל העלויות הנדרשות כמו עמיל מכס ועמלות יבוא נוספות.
 • בשלב האחרון אתם ניגשים לשחרר את המשלוח שלכם ברשויות המכס, לאחר שהמכס בודקות את הסחורה שלכם ומוודא שהמוצרים שלכם עומדים בדרישות החוק והרגולציה.

יתרונות ביבוא מוצרי קוסמטיקה

יבוא של מוצרי קוסמטיקה לישראל ממקומות השונים בעולם ובעיקר יבוא של מוצרים מובילים מסין, מביא אתו כמה יתרונות משמעותיים והמשפיעים על השוק בישראלי, כמו:

 • לאפשר לצרכנים להנות ממגוון רחב של מוצרים שאינם זמינים בארץ או נמכרים במחיר גבוהה מידי.
 • מאפשר להתאים את המוצרים לצרכים, להעדפות ותקציב של הלקוח, בעזרת בחירת המותג ספציפי, הבחירה של האיכות, המרכיבים וגם מראה ויזואלי.
 • בוא יוצר תחרות בריאה בין היבואנים והרשתות ובכך מאפשרים ללקוח לבצע רכישה נכונה של המוצרים אותם הוא אוהב.

יבוא מוצרי קוסמטיקה עושים עם קלירשיפט

קלירשיפט מתמחה במתן שירותי העברות כספים ומט"ח ליבואני מוצרי קוסמטיקה מארצות שונות כמו: סין, איטליה, טורקיה, ארה"ב וכו'.
אנחנו מוזילים את עליות העמלות הגבוהות שהבנקים גובים וגם החברה היחידה בעולם המבצעת את כל המרות הכספים שלה בשער היציג הרשמי.
אז אם אתם מעוניינים ביבוא נעליים מחו"ל צרו איתנו קשר עוד היום!

מוזמנים לקרוא עוד על סוגי יבוא שלנו:

רוצה לשמוע עוד
לא מצאת פתרון שמתאים לך?

  אני מסכימ/ה שייצרו עמי קשר לצורך מתן מידע על המוצרים ושירותים של החברה באמצעות:

  עבור לתוכןפתח תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

  נגישות