clearshift logo

פתרונות

re
נדל"ן
Educational Institutions
מוסדות לימוד
Service Providers
נותני שירותים
Personal Accounts
לקוחות פרטיים
Start Ups
סטארטפים
Non-Profits
עמותות
E-Commerce
E-Commerce
Importers / Exporters
יבואנים/ יצואנים
נדל"ן
מוסדות לימוד
נותני שירותים
לקוחות פרטיים
סטארטפים
עמותות
E-Commerce
יבואנים/ יצואנים
נדל"ן

אנו מציעים לחברות נדל"ן ממשק נוח ומקיף לגביית כספי השקעה ממשקיעים. לקוחותינו מבטיחים לעצמם שקט נפשי ושביעות רצון מלאה של משקיעיהם- הן מעלות הפעולה והן מפשטות התהליך.

הממשק של Clearshift מספק לחברות הנדל"ן כלים לניהול המשקיעים וכולל מערכת בקרה על התשלומים בכל רגע, בקלות ובנוחות מקסימלית. בנוסף, אנו מקפידים לעדכן את לקוחותינו לאורך כל הדרך עד לקבלת התשלומים המלאים מהמשקיעים עבור הפרוייקטים השונים שהם מנהלים – דבר שלא קיים במערכת הבנקאית היום.

מוסדות לימוד

בעידן הנוכחי, קיימים יותר ויותר תלמידי חוץ הלומדים ברחבי העולם.

אנו מציעים פתרון יעיל וזול לגביית שכר לימוד מתלמידים אלו. פתרון זה מקל הן על מוסד הלימודים והן על התלמידים עצמם ומאפשר ניצול מקסימלי של שכר הלימוד.

נותני שירותים

כלקוח עסקי המקבל תשלומים מחברות בחו"ל, אנו מעוניינים להציע לך פתרון המגדיל את ההכנסה שלך ומפחית את עלויות התפעול שלך.

אנו מאפשרים לך לקבל העברה מקומית ובמטבע המקומי שלך ובכך להימנע מתשלום על העברות בינלאומיות ועלויות המרה גבוהות. במילים אחרות- יותר כסף בכיס שלך.

לקוחות פרטיים

כלקוח פרטי השולח כספים בין חשבונות הבנק האישיים שלך, אנו מספקים פתרון אוטומטי, פשוט וזול. רק 0.5% כולל מע"מ* לעומת ממוצע של 1.2% על פעולה דומה בבנק.
תשלומים נפוצים:

 • המרת הכנסות כגון משכורת ופנסיה לצורך כיסוי הוצאות מחיה.
 • תשלומי משכנתא או שכירות.
 • תשלום שכ"ל.
 • מימון השקעות מקומיות או בחו"ל.
 • העברות לצרכי הגירה/ לוקיישן.

*קיימת עמלת מינימום של 180 ש"ח כולל מע"מ לפעולה.

סטארטפים

כארגון המתפתח בקצב מהיר המקבל כספי השקעה מחו"ל, אנו בטוחים שכל שקל חשוב לך. אנו מספקים פתרון מושלם המאפשר לך לקבל כספים באופן מהיר ובמטבע המקומי שלך בעלות המינימלית ביותר.
בשורה התחתונה- ניצול מרבי של כספי ההשקעה.

עמותות

עמותות רבות בישראל מקבלות מימון מתורמים מעבר לים. אפשרות החיסכון בעלויות ההמרה והעברת הכספים דרך Clearshift, הופכת אותנו לבחירה של עמותות רבות בישראל ובחו"ל וחוסכת כסף רב.

במקום להפסיד כספים כתוצאה מהעמלות הגבוהות שהבנקים גובים עבור כל פעולה, וכן מהמרווחים שהם מייצרים בין שערי הקנייה והמכירה לבין השער היציג, שמהווים למעשה עמלה נוספת – סמויה, עם Clearshift ההעברה שקופה ושווה הרבה יותר – מה שמבטיח ניצול מרבי של כספי התרומות לעמותה.

E-Commerce

כמוכר/ת המקבל/ת תשלומים מפלטפורמות e- commerceמובילות, אנו מציעים לך את הפתרון המושלם. אנו הופכים את התהליך עבורך לפשוט, מהיר וזול יותר, ממש כמו קבלת תשלום מקומי. בשורה התחתונה- יותר כסף בכיס שלך.

יבואנים/ יצואנים

פעילות של יצוא או יבוא סחורות אל ישראל וממנה כרוכה בהעברות רבות של כספים בין מדינות. הבנקים מחייבים בעמלות גבוהות עבור שליחת כספים לחו"ל ובנוסף מבצעים את המרת המטבע בתוספת "עמלה סמויה" שעשויה להגיע עד 0.9% משווי העסקה – בשל המרווח שהם יוצרים בין שער המכירה או הקנייה לבין השער היציג.

Clearshift מבצעת המרות כספים לפי השער היציג הקרוב שיתפרסם ע"י בנק ישראל, בתוספת עמלה קבועה וידועה מראש.

מעבר לכך, העמלה שלנו כוללת בתוכה גם את עלות שליחת המט"ח אל הספק באמצעות אתר הלקוחות המתקדם שלנו. האתר גם יאפשר לכם לנהל את תשלומי הספקים בדרך קלה ונוחה.

רוצה לשמוע עוד
לא מצאת פתרון שמתאים לך?

  אני מסכימ/ה שייצרו עמי קשר לצורך מתן מידע על המוצרים ושירותים של החברה באמצעות:

  עבור לתוכןפתח תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

  נגישות